Kontakt

Vill du ha kontakt med oss, ring 018-101400
Du kan också använda nedanstående formulär så hör vi av oss.

Kontaktformulär






Genom att använda detta formulär accepterar du att denna webbplats lagrar och bearbetar dina uppgifter.

Hitta hit

Medarbetare

Tomas “Palle” Weibing

Behörig Elinstallatör
palle@abevelko.se

tel, 070-300 18 66

Viktor Ek

Elektriker
viktor@abevelko.se

tel, 076-117 45 00

Fredrik Blomster

Elektriker
fredrik@abevelko.se

tel, 070-665 04 00

Per Christensen

Elektriker
per@abevelko.se

tel, 070-576 86 00

Peter Hedsén

Styr & reglertekniker
peter@abevelko.se

tel, 070-935 68 00

 

Henrik Boivie

OVK, Ventilation, Styr & regler, Behörig Elinstallatör
henrik@abevelko.se

tel, 070-584 16 11

Vasilis “Vasse” Segersköld

Ventilationstekniker
vasse@abevelko.se

tel, 070-244 38 00

Tommy Eriksson

Ventilationstekniker
tommy@abevelko.se

tel, 073-093 46 00

Pontus Jansson

Elektriker
pontus@abevelko.se

tel, 073-052 68 00

Linus

Administratör

linus@abevelko.se

tel, 070-522 04 00

 

Erik Spoong

Elektriker

erik@abevelko.se

tel, 070-320 17 00

Peter Hellman

VVS-tekniker

peter.hellman@abevelko.se

tel, 070-300 18 95

Jesper Andrén

Elektriker

jesper@abevelko.se

tel, 070-542 89 00

Albin Eklund

Servicetekniker

albin@abevelko.se

tel, 070-534 81 00

Jonas Ekrelius

VVS-tekniker

jonas@abevelko.se

tel, 070-953 81 00

Anton Edin

VVS-tekniker

anton@abevelko.se

tel, 070-313 07 00

Hans Pirrou

VVS-tekniker

hans@abevelko.se

tel, 070-399 84 00

Jesper Lindström

VVS-tekniker

jesper.vvs@abevelko.se

tel, 070-390 73 00

Victor Hellman

Elektriker, lärling

victor@abevelko.se

tel, 070-604 41 00