Kontakt

Vill du ha kontakt med oss, ring 018-101400

Du kan också använda nedanstående mailadress för kontakt så hör vi av oss.

Maila oss på : kontakt@abevelko.se

Hitta hit

Medarbetare

Tomas “Palle” Weibing

Behörig Elinstallatör, Arbetsledare EL
palle@abevelko.se

tel, 070-300 18 66

Viktor Ek

Elektriker
viktor@abevelko.se

tel, 076-117 45 00

Fredrik Blomster

Elektriker
fredrik@abevelko.se

tel, 070-665 04 00

Per Christensen

Elektriker
per@abevelko.se

tel, 070-576 86 00

Peter Hedsén

Styr & reglertekniker
peter@abevelko.se

tel, 070-935 68 00

 

Henrik Boivie

OVK, Ventilation, Styr & regler, Behörig Elinstallatör
henrik@abevelko.se

tel, 070-584 16 11

Tommy Eriksson

Ventilationstekniker
tommy@abevelko.se

tel, 073-093 46 00

Pontus Jansson

Elektriker
pontus@abevelko.se

tel, 073-052 68 00

Erik Spoong

Elektriker

erik@abevelko.se

tel, 070-320 17 00

Peter Hellman

VVS-tekniker, Arbetsledare VVS.

hellman@abevelko.se

tel, 070-300 18 95

Jesper Andrén

Elektriker

jesper@abevelko.se

tel, 070-542 89 00

Albin Eklund

Ventilationstekniker, Injusterare

albin@abevelko.se

tel, 070-534 81 00

Jonas Ekrelius

VVS-tekniker

jonas@abevelko.se

tel, 070-953 81 00

Anton Edin

VVS-tekniker

anton@abevelko.se

tel, 070-313 07 00

Victor Hellman

Elektriker, lärling

victor@abevelko.se

tel, 070-604 41 00

Ingela Karlsson

Arbetsledare för ventilationsgruppen, OVK-behörighet

Ingela@abevelko.se

tel. 076-126 56 00

Marcus Lindblad

VVS/Ventilationstekniker

Marcus@abevelko.se

tel. 076-136 88 00

Mikael Karlsson

VVS-tekniker

mikael@abevelko.se

tel, 070-257 35 00

Björn Andersson

VVS-tekniker

Bjorn@abevelko.se

tel, 070-345 65 00

Maria Storäng

Administratör

maria@abevelko.se

tel, 070-595 22 00

Anton Gilljam

Elektriker

anton_g@abevelko.se

tel, 0722-164 80 00

Rasmus Lindgren

rasmus@abevelko.se

tel, 076-308 92 40