Kontakt

Vill du ha kontakt med oss, ring 018-101400 eller 0171-21320
Du kan också använda nedanstående formulär så hör vi av oss.

Kontaktformulär






Hitta hit

Medarbetare

Tomas ”Palle” Weibing

Behörig Elinstallatör
palle@abevelko.se

tel, 070-300 1866

Viktor Ek

Elektriker
viktor@abevelko.se

tel, 076-1174 500

Fredrik Blomster

Elektriker
fredrik@abevelko.se

tel, 070-665 0400

Per Christensen

Elektriker
pelle@abevelko.se

tel, 070-576 8600

Jesper Andrén

Elektriker
jesper@abevelko.se

tel, 070-534 8100

Peter Hédsen

Styr & reglertekniker
peter@abevelko.se

tel, 070-935 6800

 

Henrik Boivie

OVK, Ventilation, Styr & regler, Behörig Elinstallatör
henrik@abevelko.se

tel, 070-584 1611

Vasilis ”Vasse” Segersköld

Ventilationstekniker
vasse@abevelko.se

tel, 070-244 3800

Tommy Eriksson

Ventilationstekniker
tommy@abevelko.se

tel, 073-09304600

Pontus Jansson

Elektriker
pontus@abevelko.se

tel, 073-052 6800

Linus

Administratör

linus@abevelko.se

tel, 070-522 0400

 

Erik Spoong

Elektriker, Lärling

erik@abevelko.se

tel, 070-320 1700