Kontakt

Vill du ha kontakt med oss, ring 018-101400
Du kan också använda nedanstående formulär så hör vi av oss.

Kontaktformulär






Genom att använda detta formulär accepterar du att denna webbplats lagrar och bearbetar dina uppgifter.

Hitta hit

Medarbetare

Tomas ”Palle” Weibing

Behörig Elinstallatör
palle@abevelko.se

tel, 070-300 1866

Viktor Ek

Elektriker
viktor@abevelko.se

tel, 076-1174 500

Fredrik Blomster

Elektriker
fredrik@abevelko.se

tel, 070-665 0400

Per Christensen

Elektriker
pelle@abevelko.se

tel, 070-576 8600

Peter Hédsen

Styr & reglertekniker
peter@abevelko.se

tel, 070-935 6800

 

Henrik Boivie

OVK, Ventilation, Styr & regler, Behörig Elinstallatör
henrik@abevelko.se

tel, 070-584 1611

Vasilis ”Vasse” Segersköld

Ventilationstekniker
vasse@abevelko.se

tel, 070-244 3800

Tommy Eriksson

Ventilationstekniker
tommy@abevelko.se

tel, 073-0934600

Pontus Jansson

Elektriker
pontus@abevelko.se

tel, 073-052 6800

Linus

Administratör

linus@abevelko.se

tel, 070-522 0400

 

Erik Spoong

Elektriker

erik@abevelko.se

tel, 070-320 1700

Peter Hellman

VVS-tekniker

peter.hellman@abevelko.se

070-300 18 95

Jimmy Björk

VVS-tekniker

jimmy@abevelko.se

070-534 81 00